Bizz Ajans

REKLAM

Bizi biz yapan, bizim tam da kelime karşılığımız...

Severek ve eğlenerek yaptığımız işin adı. Biz hem yazar hem çizeriz. Yazdıklarımız dillerde, çizdiklerimiz gözlerde bayram eder. Reklamın altın kurallarını bilir, bu kurallara göre oynarız. Tamam tamam bazen kuralların üstüne çıktığımızda görülmüştür. Ama ne yaptıysak reklamverenler için yaparız. Bu sevdanın ilk kıvılcımı o markalara olan aşkımızla başladı. Devam da ediyor.

BASILI İŞLER

Hayır basılı işler ÖLMEZ!

Bazı (sözde) reklam ajansları basılı işlerin işlevselliğini yitireceğini, yerini artık dijital işlerin alacağını söyler reklamverenlere. Oysa kağıt üzerindeki işler amacına uygun yapıldığında tadından yenmez. Ha bunları da biz kurumsal kimlik olsun , basın ilanı olsun, katalog tasarımı gibi basılı işlerde çok ama çok başarılı olduğumuz için de söylemiyoruz size.

DİJİTAL İŞLER

Bu demek değil ki biz dijital mecrada yokuz! Benim diyen bir çok dijital reklam ajansına kafa tutarız. Çünkü biz tam hizmet reklam ajansıyız. Template işleri sevmez, yaratıcı fikirlerle reklamverenler için konseptler hazırlar, bu konspetler dahilindeki tüm mecraları başarıyla kullanırız.